Supkalkar i silver
Vollendet
2011-09-13
100961
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SUPKALKAR, 1 par, silver, invändigt förgyllda, 1800-tal, höjd 11, vikt ca 174 g