Supkalkar i silver

Supkalkar i silver
Supkalkar i silver

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUPKALKAR, 1 par, silver, invändigt förgyllda, 1800-tal, höjd 11, vikt ca 174 g

100961

2011-09-13