Antonio Clavé färglitografi

Antonio Clavé  färglitografi
Antonio Clavé  färglitografi
Antonio Clavé  färglitografi
Antonio Clavé  färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): Porträtt, signerad och daterad Clavé 58, 32/50, färglitografi, bladstorlek 76x56

100962

2011-09-14