Sengustaviansk soffa

Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, längd 179

Omarbetad, bakstycke saknas, slitage, smärre skador

100972

2011-09-05