Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, längd 179
Omarbetad, bakstycke saknas, slitage, smärre skador
100972
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här