Matgrupp i rokokostil mahogny

Matgrupp i rokokostil mahogny
Matgrupp i rokokostil mahogny
Matgrupp i rokokostil mahogny
Matgrupp i rokokostil mahogny
Matgrupp i rokokostil mahogny
Matgrupp i rokokostil mahogny

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, rokokostil, ryggbrickor med intarsia, mahogny, bestående av bord, karmstolar 1 par, stolar 6 st, bordets mått höjd 76, 130x90, senare iläggsskivor medföljer, varav 3 bredd 55, 1 bredd 40

Skador, slitage

100977

2011-09-05