Matgrupp i rokokostil mahogny
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, rokokostil, ryggbrickor med intarsia, mahogny, bestående av bord, karmstolar 1 par, stolar 6 st, bordets mått höjd 76, 130x90, senare iläggsskivor medföljer, varav 3 bredd 55, 1 bredd 40
Skador, slitage
100977
2011-09-05