Matgrupp i rokokostil mahogny
2011-09-05
100977
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 7 dlr, rokokostil, ryggbrickor med intarsia, mahogny, bestående av bord, karmstolar 1 par, stolar 6 st, bordets mått höjd 76, 130x90, senare iläggsskivor medföljer, varav 3 bredd 55, 1 bredd 40
Skador, slitage