Damarbetsbord rokoko

Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko
Damarbetsbord rokoko

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMARBETSBORD, rokoko, mahogny, mässingsbeslag, höjd 70, 70x40, nyckel finns

Lös bordsskiva, fanérbortfall, skador, lagningar

100987

2011-09-14