Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, rokokostil, 1800-tal, skuren dekor, förgylld, 80x32
omarbetad, senare glas
101005
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här