Åke Jönsson skulptur

Åke Jönsson skulptur
Åke Jönsson skulptur
Åke Jönsson skulptur
Åke Jönsson skulptur
Åke Jönsson skulptur
Åke Jönsson skulptur

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖNSSON, Åke (f. 1921) tillskriven: Moder Justitia, brons, signerad och numrerad Åke Jönsson 10-475, höjd 36

101017

2011-09-13