Lennart Palmquist akvarell

Lennart Palmquist akvarell
Lennart Palmquist akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALMQUIST, Leif (född 1961): "På väg in - på väg ut 1",
signerad och daterad a tergo Leif Palmquist 2006,
akvarell på papper, 56,5x76 cm,
Proveniens: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

101029

2011-09-14