Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALMQUIST, Leif (född 1961): "På väg in - på väg ut 1",
signerad och daterad a tergo Leif Palmquist 2006,
akvarell på papper, 56,5x76 cm,
Proveniens: Galleri Charlotte Lund, Stockholm
101029
2011-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här