Sybord björkrot

Sybord björkrot
Sybord björkrot
Sybord björkrot
Sybord björkrot

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets andra hälft, björk och rot höjd 72,38x52

bruksslitage

101030

2011-09-12