Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRIPSHOLMSSTOL, 1900-tal, gråmålad, ek, etikettmärkt Larssons snickeriaffär Mariefred
senare bemålad, tyg med omfattande skador
101041
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här