Gripsholmsstol

Gripsholmsstol
Gripsholmsstol
Gripsholmsstol
Gripsholmsstol
Gripsholmsstol
Gripsholmsstol

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRIPSHOLMSSTOL, 1900-tal, gråmålad, ek, etikettmärkt Larssons snickeriaffär Mariefred

senare bemålad, tyg med omfattande skador

101041

2011-09-12