Etagebord

Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ETAGEBORD med hjultrissor, 1800-talets andra hälf, höjd 88, 90x56

Slitage, övre etage med glasskiva

101042

2011-09-11