Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ETAGEBORD med hjultrissor, 1800-talets andra hälf, höjd 88, 90x56
Slitage, övre etage med glasskiva
101042
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här