Etagebord
2011-09-11
101042
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ETAGEBORD med hjultrissor, 1800-talets andra hälf, höjd 88, 90x56
Slitage, övre etage med glasskiva