Vilhelm Holmgren oljemålning

Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943):"Pont Neuf", monogramsignerad V H, olja på pannå, 21x27, a tergo med text "Pont Neuf Join 1931 á mon cher Leo V Holmgren"

101045

2011-09-12