Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943):"Pont Neuf", monogramsignerad V H, olja på pannå, 21x27, a tergo med text "Pont Neuf Join 1931 á mon cher Leo V Holmgren"
101045
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här