Stolar Ulriksdals slott
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 1 par, sk. stegstolar, 1900-tal, vitmålade, etikettmärkta Gustaf VI Adolf u 85 (Ulriksdals slott) samt G A L 422 (kronprins Gustav Adolf och kronprinsessan Louise)
slitage och skador, sadelgjord lös på en stol
101052
2011-09-12