Stolar Ulriksdals slott

Stolar Ulriksdals slott
Stolar Ulriksdals slott
Stolar Ulriksdals slott
Stolar Ulriksdals slott
Stolar Ulriksdals slott
Stolar Ulriksdals slott

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 1 par, sk. stegstolar, 1900-tal, vitmålade, etikettmärkta Gustaf VI Adolf u 85 (Ulriksdals slott) samt G A L 422 (kronprins Gustav Adolf och kronprinsessan Louise)

slitage och skador, sadelgjord lös på en stol

101052

2011-09-12