Trågsoffa sengustaviansk

Trågsoffa sengustaviansk
Trågsoffa sengustaviansk

Klubbat för:

13 100 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÅGSOFFA, 1800-tal, sengustaviansk, vitmålad, längd 187

senare bemålad, slitage

101058

2011-09-12