Gunnar Thoren oljemålning

Gunnar Thoren oljemålning
Gunnar Thoren oljemålning
Gunnar Thoren oljemålning
Gunnar Thoren oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOREN, Gunnar (född 1931): Kustvy i månsken, signerad Thorén, olja på pannå, 11x22
:Proveniens Anders Tornberg Collection

101061

2011-09-10