Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD med mässingbricka, 1900-tal, Indopersik, höjd 63, 75x49

Smärre slitage

101074

2011-09-10