Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, nyrenässans, hjultrissor, mahogny, soffans längd 148
Slitage, skador
101098
2011-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här