Salongsgrupp i nyrenässans

Salongsgrupp i nyrenässans
Salongsgrupp i nyrenässans
Salongsgrupp i nyrenässans
Salongsgrupp i nyrenässans

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, nyrenässans, hjultrissor, mahogny, soffans längd 148

Slitage, skador

101098

2011-09-14