Henry Schäf pastell

Henry Schäf pastell
Henry Schäf pastell
Henry Schäf pastell
Henry Schäf pastell

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHÄF, Henry (Sverige omkring 1900): efter Nattier: Grevinnan av Orléans kostymerad som Hebe, signerad och daterad H Schäf -07, pastell, 129x96

Ramskador

101099

2011-09-14