Hornby speedboat nr 3

Hornby speedboat nr 3
Hornby speedboat nr 3
Hornby speedboat nr 3
Hornby speedboat nr 3
Hornby speedboat nr 3
Hornby speedboat nr 3

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORNBY RACERBÅT, N:r 3 "Curlew", 1930-tal, plåt, urverksdriven, start/stoppspak, reglerbart roder, längd 42 cm, originalkartong medföljer

Smärre lack- och andra skador, skadad kartong

101105

2011-09-14