Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKÅP, barock, fanerat med valnöt, träskuren dekor, höjd 224, 223x86, nyckel finns

Smärre skador, ett draghandtag samt lådbotten i en låda saknas, lös listdel medföljer, fanerskador

101111

2011-09-14