Kinesiska stekfat

Kinesiska stekfat
Kinesiska stekfat
Kinesiska stekfat
Kinesiska stekfat

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, undersglasyr blått, längd 30 resp 35,5

enstaka nagg, slitage

101136

2011-09-13