Sybord valnöt

Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, 1800-talets slut, valnöt, höjd 78, 57x38

skador, nyckel saknas

101138

2011-09-09