Vas bägare i silver

Vas bägare i silver
Vas bägare i silver

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, BÄGARE, POKAL, mm. ca 29 dlr., silver, varierande format, total vikt ca 1339 g

Sskador, slitage

101140

2011-09-13