Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DYCK, Anthonis van (1800-tal) hans art: Porträtt av ädling, olja på duk, 77x63, dubblerad
duklagning
101155
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här