Anthonis van Dyck (1800-tal) hans art olja

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DYCK, Anthonis van (1800-tal) hans art: Porträtt av ädling, olja på duk, 77x63, dubblerad

duklagning

101155

2011-09-12