Butelj och brännvinsflaska

Butelj och brännvinsflaska
Butelj och brännvinsflaska

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUTELJ, 17/1800-tal, grön glasmassa, BRÄNNVINSFLASKA, daterad 1834, kasad dekor, höjd 24 resp 20

101183

2011-09-14