Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKEDAR, 15 st., silver, 17-1900-tal, total vikt ca 774 g

Slitage, bucklor

101204

2011-09-14