Otto Strandman "Strindberg" plakett

Otto Strandman
Otto Strandman
Otto Strandman
Otto Strandman

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

STRANDMAN, Otto (1871-1970): August Strindberg, monogramsignerad och daterad OS 1907, plakett/relief, drivet bleck, 15,5x10,5

101229

2011-09-13