Sigurd Möller oljemålning Lars Byström akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLJEMÅLNING, signerad S Möller -24, vattenbärerska, 32x16, AKVARELL samt GOUACHE, samramade, signerade, stilleben och komposition

101255

2011-09-15