Evy Låås pastell Fred Andersson akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PASTELL, signerad Låås, blomsterstilleben, 36x36, AKVARELL, signerad Fred Andersson, landskap, 16x24

101256

2011-09-15