Gunnar Åberg oljemålning

Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning
Gunnar Åberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅBERG, Gunnar (1869-1894): Kråkorna samlas,
signerad och daterad Gunnar Åberg 1890, olja på duk, 122x103 cm

101264

2011-09-15