Uppläggningsfat famille rose

Uppläggningsfat famille rose
Uppläggningsfat famille rose

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i famille rose av blommor, 41,5 cm

Kantnagg, slitage

101270

2011-09-16