Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i famille rose av blommor, 41,5 cm
Kantnagg, slitage
101270
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här