Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose av figurer, höjd 25 cm, trälock och ställ medföljer
slitage
101273
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här