Etsning föreställande Zorn Larsson Engström

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MASOLLE, Helmer (1884-1969): porträtt av Zorn, Carl Larsson, Albert Engström, signerad H Olsson, 25x19,5 cm

Fuktskada i papprets nedre hörn.

101296

2011-09-15