Klubbat för:
5 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDERSSON, "Bjönni", Lars (Född 1940): Kustlandskap, signerad L A Bjönni, olja på duk, 94x94 cm
101309
2011-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här