Lars "Bjönni" Andersson oljemålning

Lars
Lars

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERSSON, "Bjönni", Lars (Född 1940): Fiskeläge, signerad L A Bjönni, olja på duk, 94x94 cm

101314

2011-09-15