Brudkrona silver firma Alton
Closed
2011-09-15
101331
| Sold for | 3 500 SEK |
| Estimate | 3 500 SEK |
BRUDKRONA, silver, stämplad Falköping 1940-tal, firma Alton, höjd 8 cm, vikt ca 61 g