Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
JULIUS, Per (född 1952): Afton vid Bäckfjärden, Högakusten, signerad P. Julius, akvarell, 21x39
101380
2011-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här