Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, Ryssland/östeuropa, 1800-tal, Ärkeängel Mikael, 40x34 cm
Färgbortfall, skador
101384
2011-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här