Endel Koks oljemålning

Endel Koks oljemålning
Endel Koks oljemålning
Endel Koks oljemålning
Endel Koks oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOKS, Endel (Estland 1912-1983): Quetzalcoatl, signerad och daterad -74, olja på duk, 65x80 cm

101421

2011-09-18