Gustav Mägi oljemålning

 Gustav Mägi oljemålning
 Gustav Mägi oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MÄGI, Gustav (Estland 1900-tal): Ansikte, signerad och daterad -64, olja på duk, 95x87

Zustandsbeschreibung

101426

2011-09-20