Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MÄGI, Gustav (Estland 1900-tal): Ansikte, signerad och daterad -64, olja på duk, 95x87
Zustandsbeschreibung
101426
2011-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner