Lembit Nommeots oljemålning

Lembit Nommeots oljemålning
Lembit Nommeots oljemålning
Lembit Nommeots oljemålning
Lembit Nommeots oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NOMMEOTS Lembit, (Estland 1906-?): Komposition, skiss 1974, signerad a tergo, olja på duk, 40x34

101427

2011-09-20