Eduard Ole oljemålning

Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

1 000 SEK

OLE Eduard (Estland1898-1995): Figurscen, signerad Ed Ole, påskrift a tergo 1952, olja på pannå, 40x30 cm

101433

2011-09-17