Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST, Max (1891-1976): ur Dent Promte, färgfotolitografi, 1969, signerad och numrerad Max Ernst 59/70, 47x39, LITTERATUR: Spies/Leppien A19 VII

101436

2011-09-16