Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ALLAVENA, Michele (Italien1863-1949): "Gränd från San Remo", signerad M. Allavena, S.Remo, olja på duk, 125x102 cm, originalram
101448
2011-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här