Michele Allavena oljemålning

Michele Allavena oljemålning
Michele Allavena oljemålning
Michele Allavena oljemålning
Michele Allavena oljemålning
Michele Allavena oljemålning
Michele Allavena oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ALLAVENA, Michele (Italien1863-1949): "Gränd från San Remo", signerad M. Allavena, S.Remo, olja på duk, 125x102 cm, originalram

101448

2011-09-17