Lennart Jirlow utställningsaffisch

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Utställningsaffisch Galerie René Drouet, signerad och daterad Lennart J Paris 76, 66x44 cm, med dedikation

101456

2011-09-17