Jose Luis Galicia oljemålning

Jose Luis Galicia oljemålning
Jose Luis Galicia oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GALICIA Jose Luis (Spanien, född 1930): Stilleben, signerad, olja på duk, 35x22

101462

2011-09-16