Jose Luis Galicia färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GALICIA Jose Luis (Spanien, född 1930): Stilleben, signerad och daterad J L Galicia 61, färglitografi, 48x67

101464

2011-09-16