Gunnar Hållander oljemålning

Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅLLANDER, Gunnar (1915-80): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, 42x46 cm

101500

2011-09-15