Jules Cheret poster

Jules Cheret poster
Jules Cheret poster

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHERET, Jules (Frankrike 1836-1933): "Halle aux Chapeaux", affisch färglitografi, signerad och daterad i trycket 92, 120x80

Något gulnad

101519

2011-09-16