Knut Jansson oljemålningar

Knut Jansson oljemålningar
Knut Jansson oljemålningar
Knut Jansson oljemålningar
Knut Jansson oljemålningar

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

JANSSON, Knut (1882-1966): 2 st, Landskap, signerade Knut Jansson, olja på duk resp. pannå, 19x27 resp. 16x24

101520

2011-09-17